Jak brać Anapolon – prawidłowe dawkowanie

Anapolon – dawkowanie i przyjmowanie

Anapolon jest sterydem anabolicznym, który przyjmuje się w formie tabletek, doustnie. Dzięki niemu zawodnik jest w stanie uzyskać spore przyrosty nie tylko samej masy, ale także i siły. Steryd ten jest bardzo popularny wśród kulturystów, ponieważ jego działanie jest naprawdę spektakularne. Warto jednak pamiętać o tym, że za spektakularnym działaniem idą także dość spore skutki uboczne.

Anapolon – dawkowanie i cykl

Anapolon przyjmować można pod postacią tabletek i stosuje się go codziennie. Mężczyźni biorą go w ilościach od 50 do nawet 200 mg dziennie, z kolei kobiety mogą przyjmować go zaledwie w ilości 25 mg dziennie. Działanie tego anaboliku odczuwalne jest od trzeciego dnia cyklu, a okres jego półtrwania w organizmie wynosi od 8 do 12 godzin.

Ze względu na swoją siłę, cykl przyjmowania Anapolonu nie powinien trwać dłużej, jak cztery tygodnie, chociaż zdarzają się zaawansowani zawodnicy, którzy przeciągają cykl do sześciu tygodni. Po tym czasie należy jednak rozpocząć proces odblokowania, który powinien zacząć się po 18 godzinach od wzięcia ostatniej tabletki.

Zawodnicy muszą mieć świadomość, że Anapolon wykrywalny jest w organizmie do dwóch miesięcy od odstawienia.

Anapolon – skutki uboczne, które mogą wystąpić

Anapolon, jak już zostało wspomniane, jest najsilniejszym sterydem anabolicznym, dostępnym na rynku w Polsce. Nie jest więc możliwe ominięcie skutków ubocznych, których w trakcie cyklu może być całkiem sporo. Jakie skutki uboczne pojawiają się najczęściej po zastosowaniu tego sterydu? Można po nim spodziewać się ginekomastii (przerostem tkanek gruczołowych, tłuszczowych i włóknistych wokół piersi), nudności czy też wymiotów. Oprócz tego, przy zażywaniu Anapolonu mogą pojawić się uderzenia gorąca, a nawet biegunka.

Osoby przyjmujące ten steryd muszą uważać także na choroby wątroby, czy problemy z tarczycą, które pojawiają się w momencie nadużywania preparatu. Jak więc widać, skutki uboczne są dość znaczne i w trakcie trwania cyklu mogą nieco utrudnić życie.

Anapolon – z czym można łączyć?

Osoby przyjmujące Anapolon najczęściej łączą go z testosteronem, czy też z Winstrolem. Także nandrolon jest dość często z Anapolonem łączony. Warto jednak mieć świadomość, że Anapolon łączony z Testosteronem może prowadzić do dość poważnych bólów kręgosłupa ze względu na to, że przyrosty masy ciała przy takim połączeniu są bardzo spektakularne i szybkie.

Anapolon – co jeszcze warto jest o nim wiedzieć?

Mięśnie po Anapolonie są pełne wody, ponieważ środek ten wywołuje dość sporą aromatyzację. Niestety, w trakcie jego przyjmowania może występować znaczne podniesienie ciśnienia tętniczego.

Anapolon jest niestety środkiem, który bardzo obciąża wątrobę, przez co cykl jego przyjmowania nie powinien trwać długo i powinien kończyć się przeważnie po 4 tygodniach. Po zakończeniu przyjmowania Anapolonu warto jest zregenerować swoją wątrobę, poprzez zażywanie leków typu Hepatil lub Arginina.

4/5 - (4 votes)