Nandrolon Decanoate

Nandrolone decanoate do kupienia – Sklep online

Jednym z najbardziej znanych sportowcom i kulturystom sterydów anabolicznych jest Nandrolone decanoate. To silny preparat, jaki doskonale spisuje się w budowaniu tzw. suchych mięśni. Swoim działaniem przypomina testosteron i m.in. to właśnie wpływa na jego wysoką popularność. Jeśli szukasz miejsca, gdzie kupić Nandrolone decanoate – sklep Sterydy-Anaboliczne.pl dostarczy Ci go bez recepty. Sprawdź już teraz więcej informacji o nim – jak działa, efekty i jakie jest dawkowanie Nandrolone decanoate.

Nandrolone decanoate – co to jest?

Deca (lub długa deca), deka, Deca Durabolin, lub po prostu nandrolon – Nandrolone decanoate ma wiele różnych nazw, jednak pod każdą z nich kryje się wyjątkowej jakości steryd anaboliczny o umiarkowanym działaniu androgenicznym. Chętnie sięgają po niego zarówno początkujący, jak i doświadczeni sportowcy, którym zależy na rozwoju efektywnej i efektownej muskulatury w dłuższej perspektywie.

Nandrolone decanoate – jak działa?

Proponowany przez nasz sklep preparat działa nieco inaczej niż większość sterydów anabolicznych. Nandrolone decanoate przede wszystkim wspomaga gromadzenie nitrogenu w mięśniach. Substancja ta pomaga dostarczyć mięśniom energię z glukozy w czasie treningu, przekształcając ją w glikogen. Wpływa również korzystnie na bilans azotowy, zapewniając tym samym nie tylko wysoką wydolność, ale i więcej siły. Oczywiście, podobnie, jak i inne SAA, Nandrolone decanoate, dostarczany m.in. przez sklep Sterydy-Anaboliczne.pl, wpływa pozytywnie na syntezę białek, choć proces ten rozciąga się bardziej w czasie niż w przypadku np. testosteronu. Co ważne – hamuje także wydzielanie kortyzolu, który wpływa na procesy kataboliczne mięśni. Ma przy tym relatywnie niewielkie skutki uboczne.

Nandrolone decanoate – efekty i zastosowanie

Sprzedawany bez recepty przez nasz sklep Nandrolone decanoate stosuje się do budowania suchej masy mięśniowej. Daje też sporo energii, więc stanowi dobry dodatek do różnych cykli. Jako że działa wolno, pierwsze efekty widać dopiero po 4 tygodniach stosowania. Są to za to twarde i dobrze wyrzeźbione mięśnie. Największe przyrosty notuje się natomiast po 6 tygodniu używania.

Jednak jak wszystkie sterydy, tak i Nandrolone decanoate może wywoływać pewne skutki uboczne, uzależnione w dużej mierze od dawkowania. Wśród nich wylicza się m.in. podwyższenie ciśnienia krwi, krwotoki z nosa, spadek libido oraz bóle głowy.

Nandrolone Decanoate – dawkowanie, jak brać?

Dawka oferowanego przez nasz sklep Nandrolone decanoate zależy od doświadczenia konkretnego sportowca czy kulturysty. Wskazuje się, że dla początkujących, a nawet średniozaawansowanych najlepsze są dawki w ilości około 200-400 mg tygodniowo. Sam cykl zaś trwa od 8 do maksymalnie 12 tygodni.

Nandrolone decanoate – z czym łączyć?

Prezentowany preparat można go łączyć z Metadienonem, co daje spektakularne rezultaty. Należy go także komponować z substancjami blokującymi aromatyzację, więc m.in. Comifenem. Ponadto dobrze go połączyć z Anapolonem, Oxandrolonem i Winstrolem.

Jeśli myślisz o tym, gdzie kupić Nandrolone decanoate, by uzyskać produkt, jaki faktycznie zamawiasz – dowiedz się, co może zaproponować nasz sklep. Zajrzyj na stronę już teraz!

Skontaktuj się z nami