Nandrolon Phenylopropionat

Nandrolone Phenylopropionate do kupienia – Sklep online

Preparat Nandrolone Phenylopropionate to rodzaj Nandrolonu, który cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony kulturystów i innych sportowców. Jest jednocześnie wysoko anaboliczny i mniej androgeniczny, dzięki czemu cechuje się większym bezpieczeństwem, jeśli chodzi o pewne efekty uboczne, w tym m.in. łysienie czy trądzik. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić Nandrolone Phenylopropionate, by mieć pewność dobrego źródła – bez recepty zaoferuje Ci go nasz sklep online. Zajrzyj do oferty już teraz.

Nandrolone Phenylopropionate – co to jest?

Nazywany także krótką deką, Nandrolonem lub NPP Nandrolone Phenylopropionate, który dostarcza m.in. sklep internetowy Sterydy-Anaboliczne.pl to środek o krótkim okresie półtrwania od Deca-Durabolinu (stąd „krótka deka”). Wynosi on około 2-4 dni. Stanowi pochodną testosteronu o bardzo wysokim anabolicznym i niskim androgenicznym działaniu. Dzięki temu sięgają po Nandrolone Phenylopropionate zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W medycynie stosuje się go m.in. do leczenia osteoporozy, raka piersi, ciężkich oparzeń, chorób wyniszczających mięśnie, anemii i wrzodach.

Nandrolone Phenylopropionate – jak działa?

Dzięki silnemu działaniu anabolicznemu pomaga szybko budować imponującą muskulaturę, a przy okazji – dodaje energii do pracy nad ciałem. Proponowany przez nasz sklep Nandrolone Phenylopropionate był swojego czasu ulubieńcem wielu sportowców, także olimpijczyków. Jak większość sterydów opartych na testosteronie, przyspiesza syntezę białek, co pomaga nie tylko w ich rozbudowie, ale i regeneracji oraz chroni przed procesami katabolicznymi. Jego atutem jest relatywnie niska retencja wody i zmniejszone ryzyko wystąpienia ginekomastii. Poza tym hamuje odkładanie się tłuszczy.

Nandrolone Phenylopropionate – efekty i zastosowanie

Dostarczany bez recepty przez sklep Sterydy-Anaboliczne.pl Nandrolone Phenylopropionate często stanowi bazowy steryd pod konkretny cykl budowy masy mięśniowej. NPP utrzymuje również pozytywny bilans azotowy w mięśniach, dzięki czemu wykorzystuje się go także jako steryd na siłę. Z tego powodu, że korzystnie wpływa na metabolizm i spalanie tłuszczu, Nandrolone Phenylopropionate stosuje się podczas redukcji, chroniąc przy okazji mięśnie. Efektem jego stosowania są silniejsze kości, gdyż dobrze wpływa na ich mineralizację.

W porównaniu z innymi SAA ma on relatywnie niewiele skutków ubocznych. Jak wszystkie sterydy „blokuje”, dlatego po cyklu potrzebny będzie odblok. Może zaburzać też libido.

Nandrolone Phenylopropionate – dawkowanie, jak brać?

Dostarczany przez sklep Sterydy-Anaboliczne.pl Nandrolone Phenylopropionate to środek domięśniowy, oferowany w formie roztworu. Dawki zaczynają się od około 50 do 150 mg na dzień, ewentualnie do 300 mg na dwa dni. Kobiety powinny przyjmować maksymalnie 25 mg dziennie. Cykl na NPP wynosi zwykle 6 do maksymalnie 8 tygodni.

Nandrolone Phenylopropionate – z czym łączyć?

Najlepsze korzyści daje połączenie Nandrolone Phenylopropionate z testosteronem. Można go również skomponować w cyklu z Trenbolonem, Masteronem i innymi sterydami, przyjmowanymi doustnie.

Nie musisz już dłużej szukać, gdzie kupić Nandrolone Phenylopropionate. Nasz sklep internetowy zapewni Ci go bez recepty, w dobrej cenie. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami