Testosteron

Testosteron do kupienia – sklep online

Męski hormon ma duże znaczenie dla rozwoju cech płciowych, ale i nie tylko. Jego obecność decyduje o odpowiedniej mineralizacji kości i rozwoju masy mięśniowej. Dlatego testosteron to jeden z najczęściej wykorzystywanych SAA wśród kulturystów. Jeśli chcesz wiedzieć, czym jest, gdzie kupić testosteron bez recepty i jak działa – już teraz sprawdź ofertę, jaką przygotował nasz sklep.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Testosteron – co to jest?

Wśród sterydów anaboliczno-androgenicznych testosteron, oferowany także przez sklep Sterydy-Anaboliczne.pl, zajmuje wyjątkowe miejsce. Sięgają po niego zazwyczaj bardziej doświadczeni kulturyści i sportowcy, choć początkujący również mogą skorzystać z jego właściwości. Ten organiczny związek chemiczny należy do androgenów, czyli męskich hormonów płciowych. Powstaje pod wpływem hormonu luteinizującego, w śródmiąższowych komórkach wytwarzających androgeny. Testosteron odpowiada m.in. za cechy maskularne, rozwój organów płciowych i rozwój mięśni. Oddziałuje na funkcje seksualne i libido u obu płci.

Testosteron – jak działa?

Działanie oferowanego m.in. przez nasz sklep preparatu, jakim jest testosteron, zależy od jego formy – długości estru. Wskazuje się jednak, że ma on doskonałe działanie, wspierające rozwój muskulatury oraz siłę i wytrzymałość mięśni. Pozwala na uzyskanie rezultatów w krótkim czasie. Najszybciej działa Suspension, a tuż po nim Propionat (w przypadku tego drugiego to nawet po 3 dniach stosowania). Enantan i Cypionat testosteronu działają nieco wolniej, ale mają jedną zasadniczą przewagę nad powyższymi – wymagają rzadszego ostrzykiwania mięśni.

Testosteron – efekty i zastosowanie

Dostarczany przez nasz sklep internetowy bez recepty testosteron to steryd, który zaleca się przyjmować przy budowie masy mięśniowej i rzeźby. Dodaje siły i energii, dzięki czemu treningi stają się bardziej satysfakcjonujące, a sportowiec może dać z siebie więcej. Efekty obserwowalne są już nawet po kilku dniach stosowania tego związku, choć dużo zależy od tego, w jakiej formie jest on podawany. Najszybsze rezultaty dają krótkie estry, w tym propionat.

Ponadto mogą wystąpić efekty uboczne, w tym m.in. łojotok, wyższy cholesterol, retencja wody oraz trądzik. Dlatego ważne jest stosowanie zgodnie z zaleceniami.

Testosteron – dawkowanie, jak brać?

W każdy przypadku testosteron, również ten proponowany przez nasz sklep internetowy, powinien być dobierany indywidualnie do celów. Sterydy te są dostępne przede wszystkim w zastrzykach, które bywają dość bolesne, ale efekty potrafią zaskoczyć i wynagradzają tę niedogodność.

Początkujący sięgają zazwyczaj po 50 mg tego związku, a najbardziej doświadczeni stosują dawkę przekraczającą 1000 mg. Ilość jednostek zależy również od estru testosteronu. Trzeba pamiętać, że te krótkie wymagają ostrzykiwania co 2 dni, a te dłuższe – 5-7. W przypadku kobiet zaleca się, aby dawka była przyjmowana co 2 dni i nie przekraczała 25 mg. Większa dawka może skutkować działaniem androgenicznym.

Testosteron – z czym łączyć?

Preparat zawierający testosteron łączy się z innymi estrami tego hormonu – zarówno długimi, jak i krótkimi, więc m.in. z enantanem, dekanatem oraz propionatem. Do cyklu tym związkiem często dodaje się też Dianabol.

Zastanawiasz się, gdzie kupić testosteron bez recepty i w dobrej cenie? Zobacz, co proponuje nasz sklep!

Skontaktuj się z nami