Testosteron Cypionat

Testosteron cypionat do kupienia – Sklep online

Testosteron należy do najchętniej wybieranych preparatów wśród kulturystów. Gwarantuje on bardzo szybkie i skuteczne przyrosty mięśni, często bez dodatkowej tkanki tłuszczowej. Efekty jednak zależą od jego rodzaju – testosteron cypionat stanowi jeden z estrów dostępnych na rynku. Czym jest, jak działa i gdzie kupić testosteron cypionat bez recepty? Zajrzyj do oferty, jaką przygotował nasz sklep internetowy.

Testosteron cypionat – co to jest?

Testosteron na rynku dostępny jest w różnych formach, w tym m.in. jako testosteron cypionat, dostarczany także przez sklep Sterydy-Anaboliczne.pl. To popularny związek wśród kulturystów i innych sportowców. Swojego czasu był dostępny wyłącznie na rynku amerykańskim. Jego właściwości są bardzo zbliżone do innej formy testosteronu – enantanu. Oba są estrami o długich łańcuchach, dzięki czemu pozostają przez dłuższy czas obecne w ciele, ale z drugiej strony – działają wolniej niż np. propionat. Testosteron cypionat, nazywany „Cypio”, ma okres półtrwania wynoszący nawet do 2 tygodni.

Testosteron cypionat – jak działa?

Proponowany przez nasz sklep online testosteron cypionat należy do sterydów anaboliczno-endogennych. Jego działanie więc opiera się na przyroście masy mięśniowej w fazie anabolicznej. Tym samym sprzyja rozrostowi mięśni, jednocześnie gromadząc w organizmie duże ilości wody. Z drugiej strony wskazuje się, że preparat ten poprawia również spalanie tkanki tłuszczowej. Efekty jego stosowania są zauważalne po około 2-3 tygodniach od rozpoczęcia kuracji.

Testosteron cypionat – efekty i zastosowanie

Oferowany przez sklep Sterydy-Anaboliczne.pl testosteron cypionat w kulturystyce wykorzystywany jest w cyklach masowych. Sprzyja więc rozwojowi tkanki mięśniowej. Z drugiej strony rezultatem przyjmowania tego preparatu będzie też wzrost wydajności i siły oraz przyspieszona regeneracja organizmu po wysiłku. Testosteron ma to do siebie, że korzystnie wpływa również na mineralizację kości, a także poprawia libido i sprawność seksualną.

Warto przy tym mieć na uwadze, że ulega on procesowi aromatyzacji, co może skutkować ginekomastią. Ponadto wylicza się też takie niepożądane efekty jak nadmierna potliwość, nadciśnienie tętnicze, większa agresja.

Testosteron cypionat – dawkowanie, jak brać?

Dostarczany przez nasz sklep bez recepty testosteron cypionat jest w formie roztworu olejowego. Dlatego aplikuje się go domięśniowo średnio raz na dwa tygodnie. Początkującym osobom zaleca się przyjmowanie 100-150 mg na tydzień, maksymalnie do 250 mg. Bardziej doświadczeni sportowcy i kulturyści mogą stosować dawki tygodniowe od 200 do 500 mg. Cykl, podczas którego stosuje się testosteron cypionat powinien trwać maksymalnie 12 tygodni, z wyjątkami (gdy wyniki badań na to pozwalają). Bardzo ważne jest stosowanie także środków osłonowych, utrzymujących estradiol na prawidłowym poziomie i zapobiegających atrofii jąder.

Testosteron cypionat – z czym łączyć?

Z tego powodu łączy się go m.in. z Symexem, Dostinexem oraz HCG. Do wspólnych cykli, wykorzystujących testosteron cypionat z Nandrolonem Decanoatem, Boldenonem i Trenbolonem.

Interesują Cię treningi z użyciem tego preparatu? Myślisz, gdzie kupić testosteron cypionat bez recepty? Nasz sklep to odpowiednie miejsce! Sprawdź go.

Skontaktuj się z nami