Clenbuterol - Niska cena

Clenbuterol do kupienia – sklep online

Jedną z największych bolączek, wiążących się z szybkim przyrostem masy ciała, jest często też procentowy wzrost tkanki tłuszczowej. Intensywne treningi wymagają odpowiedniej diety o właściwej kaloryczności. Dlatego wielu kulturystów i innych sportowców sięga po spalacze tłuszczu, takie jak Clenbuterol. Oferuje go również nasz sklep – i to bez recepty. Jeśli więc zastanawiałeś się, gdzie kupić Clenbuterol – zapraszamy już teraz do bliższego przyjrzenia się ofercie.

Clenbuterol – co to jest?

Nim zdecydujesz się brać Clenbuterol, warto wpierw dowiedzieć się, czym on jest. To środek termogeniczny, wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej. Pomaga w rzeźbieniu sylwetki, a jednocześnie budowaniu „suchej”, jakościowej masy mięśniowej. Cenią go także zawodniczki bikini fitness, chcące mieć idealne ciała na czas zawodów. Powszechnie nazywa się go Clenem.

Oferowany przez nasz sklep preparat to agonista receptorów beta2-adrenergicznych, w medycynie używany w leczeniu astmy oskrzelowej. Stosowany jest powszechnie w weterynarii. Kulturyści jednak wykorzystują nadal Clenbuterol, łącząc go z hormonami tarczycy T3 lub Cytomelem.

Clenbuterol – jak działa?

Proponowany przez nasz sklep internetowy preparat w działaniu przypomina nieco efedrynę. Clenbuterol jednak wykazuje dużo większe działanie, zwiększając także działanie adrenaliny i dopaminy. Produkt ten nasila proces termogenezy i lipolizy, skutkując też podniesieniem ciśnienia krwi i pracy serca. Przez swoje właściwości zwiększa wydolność organizmu, przygotowując go do intensywniejszej pracy. Przyspiesza również metabolizm.

Clenbuterol – efekty i zastosowanie

W kulturystyce Clenbuterol stosuje się przede wszystkim jako spalacz tłuszczu. Dzięki usprawnieniu procesu termogenezy i przyspieszeniu metabolizmu efekty są często szybko dostrzegalne. Rozszerzenie oskrzeli skutkuje lepszym utlenieniem tkanek mięśniowych, co zwiększa ich wydolność w trakcie treningu. Trzeba jednak pamiętać, że jak każdy SAA, który oferuje dobry sklep z odżywkami, może on powodować pewne efekty uboczne, w tym m.in. podwyższone ciśnienie krwi, potliwość, drżenia mięśni i bezsenność.

Clenbuterol – dawkowanie, jak brać?

Oferowany m.in. przez sklep sterydy-anaboliczne Clenbuterol dostępny jest na rynku w najróżniejszych formach. Najpopularniejsze są zdecydowanie tabletki, jakie bez recepty dostaniesz także u nas. Ponadto sprzedaje się go w formie kropli, płynów, granulatów, syropów i zastrzyków.

Przyjmowanie dzieli się zazwyczaj na 2 dwutygodniowe okresy, przez które bierze się 1 tabletkę na dzień. Przerwa między nimi powinna również wynosić 2 tygodnie. W tym czasie można stosować efedrynę dla utrzymania efektu. Clenbuterol zaczyna się od niższych – 20 mg dawek do nawet 100 mg dziennie. Nie należy jej przyjmować przez dłuższy czas, gdyż ciało przyzwyczaja się do działania tego preparatu.

Clenbuterol – z czym łączyć?

Środek Clenbuterol często łączy się z hormonami tarczycy T3 oraz Cytomelem. Dzięki temu udaje się uzyskać bardzo silne działanie odchudzające, antykataboliczne i energetyczne. A jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić Clenbuterol bez recepty? Sprawdź, co oferuje nasz sklep!

Skontaktuj się z nami