Metanabol - Niska cena

Metanabol do kupienia – Sklep online

Jednym z najpopularniejszych preparatów, po jakie sięgają kulturyści, jest metanabol. To steryd anaboliczno-androgenny, który w krótkim czasie może zapewnić bardzo duże przyrosty mięśni. Dlatego stanowi częsty wybór doświadczonych kulturystów, choć i ci początkujący chętnie po niego sięgają, przy czym zalecamy najwyższą ostrożność. Czym jest i gdzie kupić metanabol, najlepiej bez recepty? Sprawdź, co do zaoferowania ma nasz sklep online.

Metanabol – co to jest?

Metandienon, Dianabol, Diana, Metka… wszystkie te nazwy stosuje się do jednego produktu – metanabol. Sprzedawany przez nasz sklep środek to steryd anaboliczn-androgeniczny, utrzymujący dodatni bilans azotowy i korzystnie oddziałujący na syntetyzowanie białka. Takie działanie sprawia, że do mięśni docieraj więcej mikro i makroskładników. Warto przy tym zauważyć, że następuje również spora retencja wody, dlatego po cyklu, którego składnikiem jest metanabol, często dochodzi do spadków masy. Należy mieć na uwadze, że oferowany przez nasz sklep środek ma działanie toksyczne na wątrobę, dlatego bardzo ważne są działania osłonowe, jak i prawidłowo przeprowadzony odblok np. Clomidem.

Metanabol – jak działa?

Proponowany przez nasz sklep bez recepty metanabol to produkt, który utrzymuje organizm w stanie anabolicznym, ze zniwelowanymi do minimum skutkami androgennymi. Skutecznie zwiększa również syntezę białek, co stanowi kluczowy element w budowie imponującej masy mięśniowej i regeneracji tej tkanki. Dzięki zaś zwiększeniu retencji azotu steryd ten zachowuje nawet do 100% spożytego w diecie białka. Dodatkowo skutkiem przyjmowania tego środka jest realne zwiększenie siły, a co za tym idzie – satysfakcji z treningów.

Metanabol – efekty i zastosowanie

Prezentowany przez nasz sklep środek preparat się zarówno na siłę, jak i na masę. Efektem, jaki gwarantuje metanabol, jest przede wszystkim realne zwiększenie masy mięśniowej. Większa retencja azotu sprawia, że mięśnie stają się bardziej wydolne, co sprawia, że w czasie treningu można dać z siebie znacznie więcej. Tworzy również korzystne środowisko anaboliczne dzięki retencji wody.

Trzeba jednak pamiętać, że ma on swoje efekty uboczne. W formie doustnej jest hepatotoksyczny, aromatyzuje w estrogen. Poza tym może wywoływać agresję – dlatego nie powinny go przyjmować osoby ze skłonnościami do agresywnych zachowań.

Metanabol – dawkowanie, jak brać?

W przypadku tabletek 5 mg metanabol przyjmuje się od 2 do 5 tabletek na dzień. Cykl trwa zazwyczaj od 4 do 8 tygodni, ale najrozsądniej jest przerwać na 6. Metanabol przyjmuje się w równomiernych dawkach przez cały dzień po jednej, do posiłków, czyli np. po jednej tabletce do śniadania, obiadu i kolacji.

Metanabol – z czym łączyć?

Przede wszystkim – z wysokobiałkową dietą. Ponadto metanabol łączy się z enantanem testosteronu, Deca-Durabolinem, Turinabolem, trenbolonem czy Boldenonem. Trzeba też pamiętać o środkach osłonowych na wątrobę, szczególnie jeśli przyjmujesz go w formie doustnej.

A jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić metanabol bez recepty – sprawdź, co może zaoferować nasz sklep.

Skontaktuj się z nami