Pierwszy cykl na sterydach

pierwszy cykl na sterydach

Środki dopingujące czyli sterydy są głownie stworzone dla profesjonalnych sportowców, ale od wielu lat są używane również przez amatorów oraz przeciętnych bywalców siłowni.

W sportach sylwetkowych takich jak np. kulturystyka sterydy stosowane są w celu poprawy sylwetki:

  • budowy masy mięśniowej
  • redukcji tkanki tłuszczowej
  • utwardzeniu sylwetki

Środki dopingujące są również używane w sportach typowo siłowych jak „Strong Man”, czy podnoszenie ciężarów. I nie ma się co oszukiwać – bez dopingu żadne rekordy nie mogą być pobijane. Bo po to właśnie doping został stworzony – by przekraczać wszelkie ludzkie możliwości.

Także mając juz podstawową wiedzę na temat tego że faktycznie środki dopingujące mogą zrobić z zera, superbohatera 🙂 . Przejdźmy do tego co będzie najlepsze na Wasz pierwszy cykl:

Testosteron

Podstawowy środek, idealny na pierwszy raz, ponieważ nie robi żadnego spusztoszenia w organizmie i hormonach. Testosteron działa w bardzo prosty sposób, podnosi stężenie naszego naturalnego testosteronu wielokrotnie wyżej niż człowiek móże sam wyprodukować. Dzięki temu temu możemy trenować więcej, częściej, możemy jeść więcej , przyswajać więcej mikro i makro elementów , a także lepiej się regenerować.

Dodatkowym bonusem jest zawyżone libido, co wiąże się z tym ze większość poczuje się jak by znów mieli 18lat;)

Po testosteronie należy się odblokować Clomidem i HCG

Metanabol

Stary poczciwy Metanabol – środek dopingujący używany od dziesiątek lat, bardzko efektywny i skuteczny środek. Jego Główne przeznaczenie to budowa masy i siły.

Jest wygodnym sterydem ponieważ występuje w formie tabletek, podaje się go w trakcie posiłków ponieważ jest trochę toksyczny. Dlatego stosuje się do niego tzw osłonki jak np silimarol.

Po cyklu z metanabolu należy zastosować odblok w postaci Clomidu.

Testosteron kapsułki

W dużym skrócie jest to testosteron tylko w kapsułkach. Jest przeznaczony dla tych którzy boją się zastrzyków a chcą podnieść swój poziom testosteronu. Więcej o tym środku można się dowiedzieć w innym artykule na naszym blogu firmowym