Sterydy – Jak zacząć?

sterydy jak zacząć

Jak zacząć przyjmować sterydy?

Bardzo ważne pytanie, który każdy początkujący powinien sobie zadać i bez którego nawet nie łapać się za igłę czy tabletki, nie nie , tak nie robimy!

Wiedza od specjalistów

Pierwszym co powinieneś zrobić to znaleźć osobę z fachową wiedzą nie tylko teoretyczną ale i praktyczną na temat sterydów. Zazwyczaj kiepskim wyborem będzie wysuszony trener personalny na siłowni który swój tytuł zdobył na Gruponie ( tak, takich trenerów jest niestety ogromna ilość). Lecz jeżeli to trener o bardzo dobrej formie, nie małolat to jest duża szansa że ma odpowiednią wiedzę, jeśli oczywiście będzie w stanie przyznać się że jego forma to nie tylko efekt długich ciężkich lat treningu i diety ale również wspomagania sterydami które w obecnych czasach to coś prawie że normalnego. Minusem pytania trenera personalnego jest to że mają kasę z tego żeby wciskać kit jacy to nie są naturalni i że też możesz tak wyglądać jeśli tylko będziesz u niego ćwiczyć….nie , to nie jest prawda 🙂

Sekcja poradników w naszym sklepie

Innym źródłem i zdecydowanie polecanym to nasza strona, w cenie cyklu, służymy pełną gamą informacji na temat sterydów, tego jak działają , jak je dobierać. Lub po prostu indywidualnie dobierzemy je pod Twoją osobę, znając Twój wiek, wzrost wagę, doświadczenie, lub jego brak, orientacyjny poziom tkanki tłuszczowej, cel cyklu itp. Po takich danych można już sporo wywnioskować i dobrać odpowiednią i skuteczną kurację a przede wszystkim bezpieczną dla Ciebie! Bo wszystko powinno być robione z głową , tak by nic nikomu się nie stało i cieszył się zdrowiem a także bardzo dobrymi efektami środków które przyjmuje.

Odpowiedni dobór cyklu

Bardzo ważną kwestią jest cel cyklu jaki chcecie osiągnąć bo często piszecie do nas i w sumie sami nie wiecie jaki ma być cel, masa? a może wycinka? w sumie to siła itp. Jednak trzeba mieć sprecyzowany cel i do niego iść, oczywiście nie ślepo, ponieważ najczęściej piszecie tak: Cześć jestem taki i taki, zatłuszczony mam oponkę i chce być duży silny i mieć kaloryfer. Co oczywiście jest realne ale nie w miesiąc ani dwa , tylko bardziej 4-5-7 miesięcy i całkiem spory – drogi cykl. Po czym piszecie że budżet to 500zł. Niestety spieszę poinformować że takie cuda to tylko w TVN 🙂

W takiej sytuacji najlepiej posłuchać doświadczenia fachowca i przyjąć na klatę że niestety to nie będzie możliwe i trzeba to zrobić we właściwej kolejności, czyli najpierw wycinka, która tak na prawdę pokazuje po zgubieniu tłuszczu ile tych mięśni było. Zazwyczaj się okazuje że bardzo mało i ktoś w 3 mce zrzuca z 110kg do 80kg i wygląda kiepsko, dlaczego? ponieważ wydawało mu sie tylko że po tłuszczykiem na pewno ukrywa się góra mięsa-błąd, najczęściej nie ma tam tego mięsa. Dopiero je trzeba zbudować po zgubienu tłuszczu. Kolejny raz zapyacie dlaczego? A no dlatego że otłuszczony organizm który dostanie jeszcze więcej kalorii i boost w postaci sterydów co zrobi? zbuduje więcej tłuszczu i coś tam minimalnie mięśni.

Jak zacząć ze sterydami – Podsumowanie

Takich aspektów jest wiele o których początkujący ze sterydami nie mają pojęcia ponieważ są dopiero na początku swojej drogi ze sterydami. Ale od tego jesteśmy my by wam pomóc, tak by popełniać jak najmniej błedów, by swój cel osiągać jak najszybciej i najefektywniej się da!

Śmiało piszcie, doradzimy, pomożemy i osiągniemy wasze upragnione cele!