Sterydy na spalanie i redukcję tłuszczu

sterydy na spalanie tłuszczu

Jedno z dwóch najczęściej wybieranych przez was celów, czyli redukcja tkanki tłuszczowej. Do tego celu są trzy drogi:

  1. Spokojne wielomiesięczne stabilne spalanie
  2. Szybkie spalanie w kilka tygodni
  3. Jednoczesne budowanie czystej masy mięśniowej i spalanie tłuszczu.

Zacznijmy od tyłu, ponieważ tak będzie najszybciej i na końcu dojdziemy do najwłaściwszej metody.

Jednoczesne budowanie czystej masy mięśniowej i spalanie tłuszczu

Jednoczesne budowanie czystej masy mięśniowej i spalanie tłuszczu, marzenie wielu, lecz dla większości nierealne. Żeby osiągnąć taki efekt trzeba wielu składowych opanowanych na bardzo wysoki poziom. Zaczynając od odpowiedniego treningu siłowego po którym za każdym razem wychodzi człowiek prawie jak ledwo żywy, do tego trening tlenowy/ aerobowy inaczej zwany cardio na odpowiednim poziomie tętna czyli jeżeli wybieramy długie cardio to godzina na tętnie 130. Jeżeli wybieramy interwałowe cardio 30sek sprint 30sek pomału to tętno będzie szalone 160-170 a po 20min nie będziecie mieć siły dojść do szatni , zalani potem (jeżeli jest inaczej to znaczy że się oszczędzaliście).

Następna sprawa to dieta, pod taki cel jak budowanie i spalanie na co w sumie jest popularny termin – rekompozycja – to dieta musi być perfekcyjna, absolutne zero podjadania, zero słodyczy, chleba, prostych węgli, oraz węgli z wysokim indeksem glikemicznym. Do takiego celu dieta musi być skomponowana indywidualnie pod danego człowieka i żaden gotowiec z Internetu podawany każdemu się nie sprawdzi. Następna sprawa to regeneracja, bez tego zamiast spalać tłuszcz to organizm będzie głównie pozbywał się wody oraz palił mięsnie ponieważ są one lepszym paliwem. No i Kwestia sterydów, nie będzie to jeden niewinny Clenbuterol, ale cały rozbudowany zestaw składający się z propa, mastera, npp, trena ace, clenu, T3 i na koniec hormon wzrostu do tego, bez którego będzie mega ciężko osiągnąć założony efekt. Więc nie tylko dużo wbijania ale i koszty spore.

Szybkie spalanie w kilka tygodni

To niepolecana metoda która w 99% przypadków kończy się efektem jojo. Dlaczego? ponieważ nie spalany jest tłuszcz, tylko mięśnie a głownie pozbywa się ciało wody ale na wadze wszystko się zgadza. Najczęściej tą zgubną metodę stosują kobiety które szykują się do jakiejś uroczystości na ostatnią chwilę i np. chcą zgubić 10-15 kg w miesiąc do wesela… To oczywiście bardzo możliwe ale zawsze, ZAWSZE kończy się tak samo, woda wraca , czasami z nadwyżką i potem jest zawód i płacz.

Spokojne wielomiesięczne stabilne spalanie

Na koniec najlepsze, czyli Spokojne wielomiesięczne stabilne spalanie. To najlepsza , najskuteczniejsza i zarazem najzdrowsza metoda spalania tkanki tłuszczowej, zarówno z udziałem sterydów jak i bez ich udziału. Na czym to polega? Jest to bardzo prosta metoda, ustalamy liczbę kalorii na której będziesz się opierał przez 2-3 tygodnie i po tym czasie reagujemy, utrzymując bądź ucinając kalorie w zależności od tego co przez te 2-3tyg się wydarzyło. Przede wszystkim przy diecie na początek nie rzucamy się na super restrykcyjną dietę, tylko etapami działamy, na początek wyrzucając cały syf tj. cukry, pieczywo, pszenicę, wszystkie napoje, fast foody i słodycze , nic ZERO. I sam taki zabieg da już całkiem sporo. Potem spokojnie etapami dochodzimy do najlepszej wersji diety tak by była zdrowa ale jednocześnie nie męczyła. To wszystko z dodatkiem spokojnego cardio, dobrego ale nie zabójczego treningu i wspomagane różnymi środkami od nas z naszego sklepu ze sterydami, spowoduje bardzo udane efekty.