Sterydy – tabletki czy zastrzyki? Co wybrać?

sterydy w tabletkach czy zastrzyki

Tabletki czy zastrzyki? Co jest lepsze?

Które sterydy są lepsze? Te w tabletkach czy może te iniekcyjne? czy działają tak samo? 

Zacznijmy od tego ze wielu z Was boi się sterydów iniekcyjnych ponieważ są wielkie obawy przed robieniem zastrzyków 🙂 

Sterydy oralne czyli sterydy w tabletkach używane przez początkujących mają wielka przewagę na zastrzykami ponieważ , bierzemy je i połykamy o wyznaczonych porach i po problemie, szybko i wygodnie. Niestety mają też swoje wady: są bardziej toksyczne niż zastrzyki oraz maja słabszą przyswajalność.

Około 10-20 lat temu na pierwszy cykl wszyscy zaczynali od metanabolu lub brali winstrol w tabletkach na początek, ponieważ każdy miał obawy przed zastrzykami. Później, gdy ktoś już spróbuje zastrzyków np. z testosteronu to już wie, że bez tego żaden cykl nie ma sensu;)

Mozemy sie posluzyc  przykladem:

Metanabol: występuje oczywiście w tabletkach jak i w zastrzykach, ta druga forma jest mniej popularna i trudniejsza do zdobycia. Każdy bierze popularną metkę w tabletkach i łyka jak cukierki. Na pierwszy raz ok , nic się szczególnego nie dzieje, ale małolaci jak i niedoświadczeni koksiarze tak się napalają na efekty które są bardzo szybkie ze zamiast robić to prawidłowo, czyli:

4-5tyg metki, 2tyg odblok , przerwa 2-3miesiace minimum i powtorka

to robią tak:

5tyg metki, 2tyg przerwy , 5tyg metki, miesiąc przerwy, 5tyg metki… a potem flaki siadają, próby wątrobowe w kosmosie i dalsze komplikacje.

W wersji iniekcyjnej metanabol nie wchodzi tak bardzo na wątrobę i okolice, działa szybciej i mocniej. A jego wada czyli to, że trzeba wbijać, staje się zaletą, ponieważ po 4tyg cyklu tyłek jest już tak podziurawiony, że na pewno będziecie chcieli odpocząć kilka tygodni i wyjdzie wam to na zdrowie. Dodatkowo polecam spróbować początkującym cyklu na iniekcyjnym metanabolu by zobaczyli, jak błyskawiczne są efekty, nabicie mięśni wodą jest ogromne 🙂

Metanabol iniekcyjny jest trudno dostępny, ale możecie go bez problemu dostać na naszej stronie sterydy-anaboliczne.pl